KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9772001
nr 977 2001
Blandteknik
"Fängelsedirektionen ur operan "Gustaf Wasa", monogramsign. 1903, 28x42
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 31 augusti 2015
kl 20:35:46
31/8 16:49:31